درباره ما

مجموعه تام‌لند به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی با کمترین هزینه برای تمامی دانش آموزان کشور عزیزمونه
درباره ما

معرفی تام‌لند

با توجه به سطح و امکانات آموزشی در سراسر کشور و حق بهره‌مندی همه دانش‌آموزها از تحصیل، مجموعه تام‌لند به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محتوای آموزشی با کمترین هزینه برای تمامی دانش‌آموزان کشور عزیزمونه. مدرسه آنلاین تام‌لند با استفاده از اینترنت و تکنولوژی‌های روز در زمینه آموزش تلاش می‌کنه تا کلاس‌ها و دوره‌های درسی رو توسط بهترین اساتید کشور برای تمامی دانش آموزان کشور فراهم کنه. این مجموعه از سال ۱۳۹۸ فعالیت خودش رو شروع کرده و تا به امروز به دانش آموزان زیادی در مقاطع و رشته‌های تحصیلی متفاوت در شهرهای مختلف کشور، کمک و خدمت رسانی کرده.

متوسطه دوم در تام‌لند

در مقطع متوسطه دوم، مسیر و آینده تحصیلی مشخص می‌شه و باید برای کنکور آماده شد. در این مقطع دروس به صورت تخصصی ارائه می‌شن و مباحث و مفاهیم نسبت به مقطع متوسطه اول سنگین‌تر و عمیق‌تر است. مجموعه تام‌لند با برگزاری کلاس­‌های آموزشی در مقطع متوسطه دوم از سال ۱۳۹۸‌ همراه با کادر و اساتید با تجربه امکان یادگیری مفهومی و عمیق دروس سخت و تخصصی رو براتون به صورت جذاب و لذت بخشی فراهم می­‌کنه. با توجه به تنوع دوره­‌ها و کلاس­‌های درسی تام‌لند شما به راحتی می­‌تونید دوره یا کلاسی که مد نظر و مورد نیازتون هست رو انتخاب کنید.

با برنامه­‌ریزی و به کمک مشاورهای باتجربه تام‌لند در کنار کلاس­‌ها، امتحانات ترم اول و دوم مدرسه رو به خوبی و با موفقیت پشت سر بذارید.

همچنین؛ تام‌لند کلاس ‌ها و دوره­‌های آمادگی برای شرکت در مسابقات علمی المپیادها رو توسط بهترین اساتید المپیاد کشور برگزار می­‌کنه. تام‌لند در این دوره‌ها شما رو برای ورود به عرصه‌های رقابت علمی بین‌­المللی و تجرب‌ه­ای متفاوت و جدید از فضای علمی و آموزشی همراهی می­‌کنه.

دوره‌ها و کلاس‌ها‌

دوره پایه های دهم و یازدهم، شامل بسته‌های جامع و تک درس در این مجموعه ارائه می‌شن‌

چرا مدرسه آنلاین تام‌لند رو انتخاب کنیم؟

درباره ما

پخش کلاس ها به صورت زنده

کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شن و با ارتباط مستقیم با استاد حین کلاس، تفاوتی با کلاس حضوری حس نمی‌شه.

درباره ما
درباره ما

جزوه، تمرین و تکلیف

جزوه‌های جامعی در اختیارتون قرار می‌گیره و تکلیف براتون مشخص می‌شه که با انجام اون‌ها و تصحیح توسط استاد می‌تونید متوجه ایراداتتون بشید.

درباره ما
درباره ما

آزمون های آنلاین

در کنار کلاس‌ها، با شرکت در آزمون‌های آنلاین می‌تونید خودتون رو بسنجید و نقاط ضعف و قدرتتون رو پیدا کنید.

درباره ما
درباره ما

کیفیت صوتی و تصویری کلاس‌های آنلاین

ما با به روزترین تجهیزات فیلمبرداری، صدابرداری، تکنولوژی و اینترنت تلاش کردیم کلاس‌ها رو با بهترین کیفیت ویدیویی ارائه بدیم.

درباره ما
درباره ما
درباره ما

ضبط و مشاهده آفلاین کلاس‌ها

کلاس‌های آنلاین ضبط میشن و روی پنل کاربریتون قرار می‌گیرن. پس اگر به هر دلیلی جا موندین، نگران نباشید چون می‌تونید ویدیوی ضبط شده رو به صورت آفلاین ببینید و مبحث‌ها مهم رو به خوبی یاد بگیرید.

درباره ما
درباره ما

پرسش و پاسخ حین کلاس

در طول کلاس می تونید از سه طریق تصویری، صوتی و فرستادن پیام با استاد و همکلاسی‌هاتون در ارتباط باشید و سوالاتتون رو بپرسید.

درباره ما
درباره ما

مشاوره و پشتیبانی از ۸ صبح الی ۱۱ شب

مشاورها و پشتیبان‌ها به صورت آنلاین در کنار کلاس‌ها همراه شما هستن و برای حل مشکلاتتون بهتون کمک می‌کنن.

درباره ما
درباره ما

صرفه اقتصادی

با ثبت نام و شرکت در دوره های تام‌لند از نظر مالی و زمانی هزینه کمتری می‌کنید و در عین حال از کیفیت بالا برخوردارین.

اعضای هیات مدیره تام‌لند

درباره ما

دکتر محمد کریمی

درباره ما

استاد محمود‌رضا ذهبی

درباره ما

استاد افشین ملاک‌پور

درباره ما

دکتر رضا بابایی

درباره ما

مهندس پیام ریاضی خواه